Nie je už možné sa vyhovárať, že za záplavy v Janíkovciach môže len zlé siatie, či oranie janíkovských polí, či vybudovanie cyklotrasy. Môže za to aj

zanedbaný a nespravovaný existujúci protipovodňový systém v Janíkovciach.

Dobré riešenia aj pre ľudí so zdravotným postihnutím. Počet ľudí so zdravotným postihnutím stále narastá. Dnes už trpí niektorým druhom zdravotného postihnutia takmer každý desiaty človek na Slovensku. Tak aby sa aj na týchto ľudí na Slovensku nezabúdalo. 

Od januára 2020 funguje v meste Nitra Rada seniorov ako poradný orgán primátora. Som rada, že stojím pri jej vzniku a som súčasťou jej fungovania.

Po roku, ako som pripomienkovala a navrhla prepracovať Koncepciu rozvoja sociálnych služieb Nitrianskeho samosprávneho kraja, sme na Zastupiteľstve NSK schválili jeho lepšiu a konkrétnejšiu verziu. Bolo mi cťou sa na tomto dodatku spolu s odborníkmi aktívne podieľať. T...

V Nitre žije odhadom 600 ľudí bez domova. Preto som v Nitre iniciovala a spolupracovala na tvorbe Koncepcie riešenia problematiky ľudí bez domova na území mesta Nitra na roky 2019 – 2022. 

 Čo chceme v Nitre v sociálnej oblasti dosiahnuť? Toto sú moje návrhy a vízie Programu ZMENY v sociálnej oblasti pre mesto Nitra na roky 2018 - 2022.

Zámer, ktorý iniciujem v meste Nitra s cieľom zlepšiť stravovanie na nitrianskych školách (od marca 2019) 

Please reload

© 2018 Proudly created with Wix.com.

  • White Facebook Icon
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon
  • White Blogger Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now